27. 4. 2026, 12:40

Ztracené body v Líních, výkon však slibný

V sobotu 25. 4. 2026 jsme v Líních bohužel přišli o dva body – domácí si z utkání odnesli jeden bod spíše šťastně. Musím říct, že mě domácí mužstvo svým výkonem zklamalo. Neměli nás čím překvapit a celý zápas se odehrával v naší režii.

Na hřišti jsem viděl v podstatě jen jedno mužstvo, které se snažilo hrát fotbal a které od první minuty šlo za vítězstvím. Domácí spoléhali převážně na dlouhé nákopy, bez snahy o kombinaci. Jejich nejnebezpečnější hráče, Svobody se Šedivým, jsme měli po celý zápas dobře pokryté. Líně si dokázaly vypracovat jedinou gólovou příležitost a jinak náš brankář Šampus prakticky nemusel zasahovat.

Fotbal se ale rozhoduje góly, a ty nám tentokrát bohužel chyběly. Z minimálně pěti velmi dobrých šancí jsme se nedokázali prosadit – ne vinou domácího brankáře, ale kvůli střelecké nepřesnosti a nedůrazu v zakončení. Domácí jsme tlačili až do posledního hvizdu, přičemž ještě v 90. minutě jsme zahodili další vyloženou příležitost.

Tentokrát to výsledkově nevyšlo, přesto jsem na kluky hrdý. Hrajeme dobrý fotbal a lídra soutěže jsme na jeho hřišti přehráli ve všech směrech – chyběla jen vítězná tečka. Náš tým udělal obrovský pokrok a budeme bojovat až do konce soutěže. Líně jsou zranitelné a nevěřím, že budou do konce sezóny jen vyhrávat. Soupeři se jich ale nesmí bát.